Tengiz Chevroil ofis binası

Tengiz Chevroil (TCO) ofis binası Winmag Grafik izleme Yazılımının Kurulumu için Alp Teknolojiyi Tercih etti.

Radisson Blue Tiflis

Radisson Blue Tiflis Winmag Grafik izleme Yazılımının Kurulumu için Alp Teknolojiyi Tercih etti.

Ankara Mövenpick

Ankara Mövenpic 2013-2017 Tarihleri arasındaki Yangın ihbar sistemlerinin Bakımları için Alp Teknolojiyi Tercih etti. 2017-2018 bakım yılı mali nedenlerden dolayı yenilenmemiştir.

Doğuş Oto Katlı Otopark

Doğuş Oto Kartal Katlı Otopark için Zayıf Akım Sistemlerinin Tamamının Süpervizörlük hizmetleri İçin Alp Teknolojiyi tercih etti.

Doğuş Oto Kartal

Doğuş Oto Kartal Zayıf Akım Sistemlerinin Tamamının Süpervizörlük hizmetleri İçin Alp Teknolojiyi tercih etti.

Web Tasarım & Yazılım

Op.Dr.H.Ömer Durmaz, Op.Dr.Yıldıray Genç ve Alsi Sağlık web siste tasarımları için Alp Teknoloji’yi Tercih etti.

Hampton by Hilton Ordu

Hampton by Hilton Ordu Esser Yangın ihbar sistemi, CCTV sistemlerinin 2014-2017 bakımı için Alp Teknolojiyi Tercih etti.

Alonet İzmir

Alonet izmir Esser yangın ihbar sistemi, CCTV sistemi, Argon söndürme Sistemi ve Kartlı geçiş sistemlerinin bakımı için Alp Teknolojiyi Tercih etti.

Doğuş Otomotiv Kartal Kule

Doğuş Otomotiv Kartal Kule Ofis Projesi Zayıf Akım Sistemlerinin Süpervizör Hizmetleri için Alp Teknolojiyi Tercih etti.

Doğuş Oto Gebze Center

Doğuş Oto Gebze Center Projesi Zayıf Akım Sistemlerinin Süpervizör Hizmetleri için Alp Teknolojiyi Tercih etti.

Tanıtım Animasyonu

Tanıtım filminde tasarım

Tanıtım filminizin kurumsal kimlik dizaynınıza uygun olup olmayacağı konusunda endişe etmenize gerek yok. Ürettiğimiz tanıtım videolarında temel unsurların, birbiriyle ve gerektiğinde kurumsal tasarımınızla renk ve dizayn olarak uyum içinde olmasına dikkat ederiz.

Sonuç odaklı tanıtım filmi

Şirketiniz veya ürün/hizmetleriniz için tanıtım filmi yaparken odak noktası olan pazarlamayı dikkate alarak bir akış belirleriz. Bizim için en kötü video sattırmayan videodur.

Animasyon tanıtım filmi

Örneğin ürün veya hizmetinizi animasyonun zengin teknikleriyle anlatan bir tanıtım videosu hazırlayabiliriz. Animasyon filmi websitenizin veya yer aldığınız diğer mecraların vazgeçilmez bir tamamlayıcısı olacaktır

Tanıtım Animasyonu

MacOsx Ekran Koruyucu

Alp teknoloji logolu mac os için hazırlanmış şık ekran koruyucu indirmek için Buraya tıklayınız

Tanıtım Animasyonu

Tanıtım Animasyonu

Misha Shipping

1990 yılında kurulan Misha Shipping, Rusya iç suları (Rostov on Don’a kadar), Karadeniz ve Akdeniz limanları arasında tahıl ve diğer kuru yüklerin taşınmasında uzmanlaşmış bir gemi yönetim ve işletme şirketidir.

Misha Shipping

DAP Yapı, sektördeki engin tecrübesinden hareket ederek daima “Doğru Alanda Projeler” üretmek için çalışıyor. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğu işine, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde.

Limak Priştine Havalimanı

Priştina Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı, Mayıs 2010 tarihinde özelleştirilmiş ve Yap-İşlet-Devret modeli altında 20 yıl süreli bir kontratla Limak Kosovo International Airport J.S.C. Konsorsiyumu tarafından devralınmıştır. 4 Nisan 2011’de başlayan proje, 23 Ekim 2013 tarihinde tamamlanmıştır.

Araç çubuğuna atla